Mechanizm Wall Bed - w praktyce

Mechanizm Wall Bed - w praktyce

Łóżka Murphy Bed czy wall bed są prostsze do zrobienia niż myśli większość ludzi. Czy myślałeś o dużym łóżku małżeńskim lub zestawie łóżka Murphy Bed? Teraz możesz tworzyć własne, kupując w sklepie zestawu Murphy Bed Kit. Nie potrzebujesz łóżka z Ikea, ponieważ możesz je samodzielnie zbudować. To łóżko ścienne zrób to sam, pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy i będzie wyglądać równie świetnie!

Jak zbudować łóżko Murphy Bed

Wskazówka: jeśli chcesz pominąć ten post i kupić plany oraz mechanizm, kliknij tutaj. Możesz zacząć budować swoje łóżko małżeńskie jak najszybciej! Zrobisz to w dzień ... cii ... mój mąż powiedziałby mi, żebym ci tego nie mówiła, ale to prawda.

Jak budujemy nasze łóżko w szafie — wall bed


Uwielbiałem mieć pokój zabaw i biuro, ale oznaczało to, że nie mieliśmy pokoju gościnnego. Ponieważ mieszkamy w Warszawie, ale rodzina mojego męża mieszka na północy, potrzebowaliśmy miejsca, w którym mogliby się zatrzymać, kiedy przybędą odwiedzić dwoje wnuków.

Ta dodatkowa sypialnia wydawała się najlepszym pomysłem. Od czasu przeprowadzki prawie cztery lata temu ten pokój był pokojem zabaw, biurem, pokojem gościnnym …

Ponieważ mój mąż lubi majsterkować, zleciłam mu znalezienie rozwiązania dla pokoju, a on:

Zbudujmy Murphy Bed - Łóżko naścienne DIY

Opracował plany budowy łóżka używając murphy bed kit.

Kamil, mój brat i mąż spotkali się w weekend i pracowali nad projektem. Zbudowali wallbed i okazało się to cudowne! Nie tylko wygląda pięknie, ale działa doskonale.

Murphy Bed! Łóżko ścienne DIY za mniej niż normalne łóżko ze sklepu, czy niewygodna rozkładana kanapa.

Uwielbiam to, gdy rzeczy są wykonywane ręcznie. To dla mnie znaczy o wiele więcej. Mój mąż i brat umieją znaleźć sposób na zbudowanie wszystkiego, o co poproszę. Kilka lat temu zbudowali nawet nasz domek na działce

Mój mąż zbudował nie jedno łóżko i stół składany, więc wiem, że jest bardzo zdolny, dlatego poprosiłem go, aby zbudował mi łóżko ścienne za połowę ceny sklepowego.

Wzięli Plany łóżka Murphy'ego
Poszli do sklepu, kupili, czego potrzebowali i wrócili, by zacząć pracę.

Pod koniec dnia… Miałam łóżko naścienne, które można było złożyć, do zabawy lub taca, ale można je było rozłożyć, gdy odwiedzali mnie teściowie.

Wall bed łóżko składane chowane w szafie


Chciałem się tym dzisiaj z tobą podzielić, nie potrzebujesz żadnego z drogich łóżek, ponieważ to łóżko ścienne zrób to sam pozwoli ci zaoszczędzić dużo pieniędzy i będzie wyglądać po prostu niesamowicie! Zawsze się znajomi zachwycają… po tym, jak mówię ludziom, co kryje się za tą półką!

Jak długo trwa budowa łóżka Murphy?

Budowa DIY Murphy Bed zajęła im około czterech godzin.
Czas ten obejmuje zbudowanie murphy bed i dodanie półek, które zostały zabudowane.
Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby budowa była sprawna i szybka.

Jeśli naprawdę chcesz go zbudować, sugeruję zakup zestawu zrób to sam. Ma szczegółową instrukcję, wyjaśniającą każdy krok, z rysunkami i opisami.

Ania

ps. Wall bed warto to zrobić.

montaż łóżka w szafie

Opublikowano 2020-04-21 przez Ania Home, Poradniki 6937
Porównaj 0
Poprzedni wpis